HFR SMART

Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami typu SMART

Znajdziesz tutaj nasze autorskie gotowe projekty z wykorzystaniem technologii HEXAGON. Przykładamy szczególną uwagę do wysokiego komfortu użytkowego naszych domów, dlatego przygotowaliśmy trzy warianty ekologiczne każdego z nich. Dajemy Tobie swobodę w wyborze optymalnego rozwiązania. Ponad to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić zmiany w projekcie i stworzyć go całkowicie indywidualnym.

HFR 01

To nasza propozycja dla ceniących jednocześnie minimalizm wraz z dużym komfortem wypoczynkowym.Dom może pełnić również funkcję domku letniskowego o wysokim standardzie ekologicznym oraz wykończenia. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 55,95m2. Ogromnym atutem jest świetnie doświetlona strefa salonu i jadalni.Piętro pełni funkcję sypialni odgradzając strefę dzienną od nocnej.Dwuspadowy dach przykrywa w pełni taras będący idealnym miejscem do spędzania czasu na zewnątrz.

WARIANT 01

HFR 01 BRONZE

Wariant 01 jest odpowiedni dla osób, które chcą mieszkać w ekologicznym i komfortowym domu lecz nie mają dużych wymagań związanych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologii w budownictwie ekologicznym.


Cena: ???

WARIANT 02

HFR01 SILVER

Wariant 02 wykorzystuje nowoczesne rozwiązania, dom w inteligentny sposób podchodzi do zapotrzebowania na energię, a komfort jest tak samo istotny jak poszanowanie ekologii i środowiska otaczającego dom.


Cena: ???

WARIANT 03

HFR 01 CUSTOM

Wariant 03 to rozwiązanie dla osób, które pragną aby ich dom dostarczał najwięcej korzyści ekologicznych oraz ekonomicznych. Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały i rozwiązania o wysokich parametrach ekologicznych. To bezkompromisowy wybór najlepiej poprawiający samopoczucie użytkowników.


Cena: ???

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!


Skontaktuj się z nami.

BIURO@HFR.PL

+48 452 452 4151