Nie kupuj lizaka- wesprzyj szpinaka!

,,Zdrowie w jego gestii leży,ważne dla dzieci i młodzieży.Gdy z kanapy się z nim ruszysz,Nie dopadną Cię wirusy.Sport to bardzo ważna sprawa,To ćwiczenia ale też zabawa.Mariusz Szpinak Ci to powie,sport i dieta samo zdrowie,Trzymaj z nim zawsze sztamę,Bo promuje zdrową szamę.Zdrowe dania i nawyki,Wpoi przez swoje praktyki.Okaż przez to swoje wsparcie,Niech ma w Tobie dziś oparcie.Postaw tak jak on na ruch,W zdrowym ciele zdrowy duch!Więc nie kupuj dziś lizaka,Wrzuć piątaka dla Szpinaka!’’

O co chodzi?

AKCJA „NIE KUPUJ LIZAKA WESPRZYJ SZPINAKA”To akcja mająca na celu rozwijanie ważnych dla Nas działań fundacyjnych. Zależy Nam na edukowaniu dzieci czym jest zdrowy styl życia m.in. poprzez darmowe zajęcia w przedszkolach i szkołach. Pragniemy organizować warsztaty rodzinne, podczas których mówimy zarówno o zdrowiu psychicznym , jak i fizycznym. Ważne jest dla Nas udzielanie bezpłatnych konsultacji specjalistycznych dla potrzebujących rodzin. Wesprzyj Nasze działania- razem możemy więcej! Dzięki waszemu wsparciu w ramach podziękowania otrzymacie kolorowanki dla swoich pociech.

Umożliwienie nam tworzenia przepiśników na stronie internetowej.

Zapewnienie edukacji dzieci i młodzieży w zakresie aktywności fizycznej.

Sprzyjanie rozwojowi strony internetowej.

Umożliwienie nam na przeprowadzenie darmowych eventów oraz wydarzeń.

Pomoc w tworzeniu poradnika dla rodziców.

Zabawa z Kasią i Edwardem” w przedszkolu oraz szkole.

Pomoc w organizowaniu warsztatów dla rodzin i dzieci.

Pozwala nam na przeprowadzenie specjalistycznych konsultacji dla rodzin i dzieci w ramach bezpłatnych dyżurów specjalistów.